|
18:30 ........... "DIVAS SIRDIS" (3
h)
Latvijas Nacionālais teātris
Autors: Aleksandrs Obrazcovs / Režisore: Indra Roga
Dailes teātris, Mazā zāle, Brīvības iela 75
|
|
18:30 ........... STIKLA ZVĒRNĪCA (2 h 50`)
Jaunais
Rīgas teātris
Autors: Tenesijs Viljamss / Režisore: Gaļina Poļiščuka
Jaunais Rīgas teātris, Mazā zāle, Lāčplēša iela
25
|
|
19:00 ........... Balets SPĪTNIECES SAVALDĪŠANA
(2 h)
Latvijas
Nacionālā Opera
Autors: Karls Goldmarks / Diriģents: Farhads Stade
Latvijas Nacionālā Opera, Aspazijas bulvāris
3
|
|
19:00 ........... PIESKARIES BALTAJAM LĀCIM
Teātris
TT
Autors:Lauris Gundars
Tikšanās pie Latvijas Okupācijas muzeja, Strēlnieku
laukums 1
|
|
20:00 ........... MARLĒNE DĪTRIHA, CAURBRAUCOT
(1 h 30`)
Neatkarīgais teātris Kabata
Raimondas Vazdikas solo izrāde
Klubs Austrumu robeža, Vāgnera iela 8
|
|
19:00 ........... PUTNU OPERA (1 h 30`)
Latvijas
Nacionālā Opera
Komponists: Jānis Lūsēns
Latvijas Nacionālā Opera, Aspazijas bulvāris
3
|
|
18:00 ........... ĶERSIM ĶERTOS (1 h 30`)
Dailes
Teātris
Autors: Džo Ortons / Režisori: Oļegs Šapošņikovs un
Dž.Dž.Džilindžers
Dailes Teātris Dailes teātris, Lielā zāle, Brīvības
iela 75
|
|
18:30 ........... STIKLA ZVĒRNĪCA (2 h 50`)
Jaunais
Rīgas teātris
Autors: Tenesijs Viljamss / Režisore: Gaļina Poļiščuka
Jaunais Rīgas teātris, Mazā zāle, Lāčplēša iela
25
|
|
18:30 ........... Balets ČAIKOVSKIS (1 h 50`)
Latvijas
Nacionālā Opera
Komponists: Pēteris Čaikovskis / Diriģents: Gintars
Rinkevičs
Latvijas Nacionālā Opera, Aspazijas bulvāris
3
|
|
13:00 ........... JASMĪNS (2h 30`)
Neatkarīgā teātra kompānija United Intimacy
Autore: Inga Ābele / Režisors: Viesturs Kairišs
Latvijas Nacionālā Opera, Jaunā zāle, Aspazijas
bulvāris 3
|
|
18:30 ........... STIKLA ZVĒRNĪCA (2 h 50`)
Jaunais
Rīgas teātris
Autors: Tenesijs Viljamss / Režisore: Gaļina Poļiščuka
Jaunais Rīgas teātris, Mazā zāle, Lāčplēša iela
25
|
|
18:00 ........... ĶERSIM ĶERTOS (1 h 30`)
Dailes
Teātris
Autors: Džo Ortons / Režisori: Oļegs Šapošņikovs un
Dž.Dž.Džilindžers
Dailes teātris, Lielā zāle, Brīvības iela 75
|
|
19:00 ........... Opera LIDOJOŠAIS HOLANDIETIS
(3 h)
Latvijas
Nacionālā Opera
Komponists: Rihards Vāgners / Diriģents: Gintars Rinkēvičs
Nacionālā Opera, Aspazijas bulvāris 3
|
|
18:30 ........... STIKLA ZVĒRNĪCA (2 h 50`)
Jaunais
Rīgas teātris
Autors: Tenesijs Viljamss / Režisore: Gaļina Poļiščuka
Jaunais Rīgas teātris, Mazā zāle, Lāčplēša iela
25
|
|
18:30 ........... TĒVOCIS VAŅA (2 h 30`)
Valmieras
Drāmas teātris
Autorsi: Antons Čehovs / Režisors: Oļģerts Kroders
Valmieras Drāmas teātris, Lāčplēša iela 1, Valmiera
|
|
20:00 ........... TRĪS MĀSAS UN NEATVAIRĀMAIS HARMS
(2 h)
Neatkarīgais teātris Kabata
Režisore: Raimonda Vazdika
Klubs Austrumu robeža, Vāgnera iela 8
|
|
19:00 ........... Balets KORSĀRS (2 h 30`)
Latvijas
Nacionālā Opera
Komponists: Adolfs Adams / Diriģents: Farhads Stade
Latvijas Nacionālā Opera, Aspazijas bulvāris
3
|
|
18:30 ........... TUMŠIE BRIEŽI (1 h 40`)
Valmieras
Drāmas teātris
Autore: Inga Ābele / Režisore: Māra Ķimele
Valmieras Drāmas teātris, Lāčplēša iela 1, Valmiera
|
|
13:00 ........... PUNKTIŅŠ, PUNKTIŅŠ, KOMATIŅŠ
(1 h 40`)
Neatkarīgā teātra Skatuve bērnu studija
Režisore: Māra Liniņa
Teātris Skatuve, Maskavas iela 108/110
|
SVĒTDIENA
|
28.09.
|
Ar tulkojumu
angļu valodā!
|
|
18:30 ........... JASMĪNS (2h 30`)
Neatkarīgā teātra kompānija United Intimacy
Autore: Inga Ābele / Režisors: Viesturs Kairišs
Latvijas Nacionālā Opera, Jaunā zāle, Aspazijas
bulvāris 3
|
|
19:00 ........... Opera NABUKO (3 h 15`)
Latvijas
Nacionālā Opera
Komponists: Džuzepe Verdi / Diriģents: Normunds Vaicis
Latvijas Nacionālā Opera, Aspazijas bulvāris
3
|
|
18:30 ........... DIENVIDUS ŠĶIRŠANĀS (2h
30`)
Neatkarīgais teātris Skatuve
Autors: Pols Klodēls / Režisore: Anna Eižvertina
Teātris Skatuve, Maskavas iela 108/110
|
|
18:00 ........... STIKLA KALNS (3h)
Liepājas
teātris
Autors: Rainis, Peters/ Režisors: Juris Rijnieks / Komponists:
Juris Kulakovs
Liepājas teātris, Teātra iela 4, Liepāja
|
|
18:30 ........... IESPĒJAMĀS PASAULES (1h
50`)
Jaunais
Rīgas teātris
Autors: Džons Maitons/ Režisore: Baņuta Rubess
Jaunais Rīgas teātris, Lielā zāle, Lāčplēša iela
25
|
|
19:00 ........... Balets GULBJU EZERS (2h
45`)
Latvijas
Nacionālā Opera
Komponists: Pēters Čaikovskis / Diriģents: Andris Nelsons
Latvijas Nacionālā Opera, Aspazijas bulvāris
3
|
|
12:00 ........... PUTNU OPERA (1 h 30`)
Latvijas
Nacionālā Opera
Komponists: Jānis Lūsēns
Latvijas Nacionālā Opera, Aspazijas bulvāris
3
|
Ar tulkojumu
angļu valodā!
|
|
18:30 ........... IESPĒJAMĀS PASAULES (1h
50`)
Jaunais
Rīgas teātris
Autors: Džons Maitons / Režisore: Baņuta Rubess
Jaunais Rīgas teātris, Lielā zāle, Lāčplēša iela
25
|
|
13:00 un 18:00 ........... TRAUSLAIS LEDUS
(1h 30`)
Liepājas
teātris
Autore: Beverlija Kūpere / Režisore: Baņuta Rubess
Liepājas teātris, Teātra iela 4, Liepāja
|
|
18:00 ........... PĀRĪTIS UZ DIVRITEŅA
Dailes
Teātris
Autors: Bernārs Ljegms / Režisors: Arnis Ozols
Dailes teātris, Mazā zāle, Brīvības iela 75
|